Otat Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Samsun’un kaplıcalarıyla ünlü Havza ilçesinde 1998 yılında kurulan Otat, kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştirerek ileri teknolojiye sahip tesislerinde el değmeden kaliteli ve lezzetli ürünler üretilmektedir.

Otat 8.000 m²  kapalı alana sahip üretim tesislerinde; yoğurt, ayran, beyaz peynir, kaşar peynir, kaymaklı peynir, tereyağı ve dondurma gruplarında üretim yapmaktadır. Ürünlerini Türkiye genelindeki 22.000 satış noktasına ulaştırmaktadır. Tam yağlı ürünlerini Otat markası adı altında; yarım yağlı ürünlerini Vadim markasıyla pazara sunmaktadır. 

Otat HACCP, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , TSE Uygunluk ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir. Bünyesindeki 200+ çalışanıyla bölge halkına istihdam sağlamakta ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Otat belirlediği kalite standartlarına göre özenle seçtiği hammaddelerin, tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen tüm aşamalarda, çevreye duyarlı, kaynakları verimli ve etkin kullanarak; faaliyetlerinden kaynaklanan riskleri belirleyip kontrol altına alır. Ürünlerin üretimindeki her aşama, alanında uzman gıda mühendisleri ve gıda teknikerleri tarafından kontrol edilir. 

Otat ürünlerini  ulusal ve uluslararası standartlara uygun, hijyenik koşullarda üreterek, yüksek ve standart kalitede tüketicisine sunar.

İletişim Bilgileri
Merkez : Kıranköy Mh. Gıda Borsası H Blok 3/4 İlkadım / Samsun
Tel : +90 (362) 432 22 32
Fabrika : Değirmen Üstü Mh. Yeni Cd. No:80 Havza / Samsun
Tel : +90 (362) 714 62 62
Url : https://otat.com.tr
Eposta : otat@otat.com.tr
Otat markasının bazı ürünleri